Wynajem autokarów z kierowcą

Wynajem autokarów z kierowcą

Nowa oferta FlixBus Wynajem to kalkulator on-line "szybka oferta bez czekania" oraz obsługa klienta dostępna w języku angielskim i niemieckim.

By przejść do kalkulatora w wybranym języku prosimy kliknąć na wybrany skrót lub wybrać z listy językowej: EN DE

Oferujemy serwis, w którym jesteśmy najlepsi: przejazdy z Polski do Europy, podróże na terenie Europy i powroty z Europy do Polski.

Oferta bez czekania
Bezpłatna rezerwacja
Podróżowanie łatwe i bezpieczne

Jak działa „oferta bez czekania” we FlixBus Wynajem?

Teraz by otrzymać ofertę, wystarczą tylko 3 szybkie kroki:

  1. W polu kalkulatora prosimy podać adresy startu i końca podróży
  2. Prosimy wybrać datę, godzinę i liczbę pasażerów
  3. Wystarczy kliknąć „oblicz cenę” i oferta gotowa!

Nasz kalkulator natychmiast przeliczy dla Państwa cenę całkowitą, zawierającą już wszelkie ewentualne koszty. Zachęcamy do sprawdzania kilku wariantów w różne dni lub godziny – czasem lokalne krótkoterminowe zniżki mogą mile zaskoczyć!

Następnie wystarczy potwierdzić rezerwację wybranej oferty i wynajęcie autobusu z kierowcą gotowe! Rezerwacja jest bezpłatna, co oznacza, że można ją za darmo anulować aż do 14 dni przed planowaną datą wyjazdu.

Podróżuj autokarem po Europie

FlixBus Wynajem to Twój autobus na wyjazd do większości krajów Europy.

Autokarem do Włoch z przyjaciółmi na zwiedzanie lub pielgrzymkę? Do Niemiec na mecz piłki nożnej czy na targi? Do Berlina, Hanoweru a może Hamburga? Do Rzymu czy do Wenecji? A może wyjazd do romantycznego Paryża?

Niezależnie czy potrzebny jest duży dwupiętrowy autokar, czy mały minibus: z FlixBus Wynajem można łatwo wypożyczyć autobus w Polsce lub innym kraju Europy, a nasi przyjaźni, dedykowani specjalnie dla Państwa kierowcy, odbiorą i dowiozą bezpiecznie od drzwi do drzwi.

Specjalizujemy się szczególnie w wyjazdach do Niemiec, Francji, Holandii i Włoch,  ale nasza oferta obejmuje też wiele innych krajów.

Podróżujmy bez obaw poza granicami Polski i nie bójmy się spełniać marzenia! FlixBus Wynajem zajmie się resztą.

Dlaczego FlixBus Wynajem to najlepszy wybór?

Autokar z kierowcą

Dedykowany specjalnie dla Państwa kierowca zadba o wygodną i bezpieczną podróż do celu. Na życzenie pozostanie do Państwa dyspozycji również na miejscu.

Cena zawiera już wszystkie koszty dodatkowe

Oferta cenowa zawiera już wszelkie potencjalne koszty dodatkowe, takie jak opłaty drogowe i parkingowe, opłaty za wjazd do miast, zakwaterowanie i wyżywienie kierowcy.

Autobusem bezpiecznie i wygodnie

Zaufaj naszym nowoczesnym autobusom wyposażonym zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Podróżuj wygodnie nawet na dłuższych trasach.